Hakkımızda

KADIKÖY nakliyat firması olarak çalışmaya başladığı günden bu yana profesyonel kadrosu, sağlam işleri ve taşıma asansöründen nakliye araçlarına kadar uzanan filosu ile kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olmuştur.

Eşyaların paketlenmesinden yeni adresinizde istediğiniz odaya yerleştirilmesine kadar taşınma işleminde ev sahiplerini yoran tüm işlemleri sizin yerinize uzman ekibimiz gerçekleştirmektedir. Kırılma, kaybolma, çizilme risklerini göz önünde bulunduran firmamız, paketleme aşamasında çok dikkatli davranmaktadır.

Kadıköy evden eve nakliyat asansörlü taşıma, asansör kiralama hizmetlerimiz ile yüksek katlı, dar merdivenli, yokuş sokaklı binalara bile kolaylıkla eşyalarınız nakletmekteyiz. Hem zamandan hem de insan gücünden tasarruf etmenizi sağlayan asansörlü taşımacılık hizmeti son yıllarda en çok tercih edilen taşınma yöntemi olmuştur.

Çalıştığımız sektörde karşılıklı güvenin, vaat edilen sürede vaat edilen şekilde geçekleştirilen işlerin öneminin farkında olan ekibimiz, anlaşmadan sonra belirlenen tarihte gelerek evinizde bir keşif çalışması yapar. Bu keşfin sonunda hangi araçla, ne kadar sürede taşınmanın gerçekleşeceği, bu işlemin fiyatı size önceden bildirilir. Bu şekilde tüm şartları belirlenen taşınma işlemi sizin de onayınızla başlar.