Kadıköy de evden eve nakliyat

Kadıköy Evden eve Nakliyat Zor ve uğraş isteyen bir iş dalıdır. Kadıköy nakliye firması olarak Siz değerli müşterilerimize öncelikle ücretsiz expertiz randevusu oluşturuyoruz, Daha sonra evinize gelen exper arkadaşımız eşyalarınızın durumuna baki yo ne ebatta araç gelecek kaç kişilik personel gelecek ne kadar malzeme kullanılacak bunun tespitini yapar ve Nihai rakamı söyler . Mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır.

Evden eve Nakliyat’ta Sigorta kapsamı nedir

Evden eve Nakliyat sigortası şehirlerarası taşımacılık ’ta yapılır. Aracın yanma devrilme gibi durumlarda sigorta kapsamına girmektedir. Ancak şehir içi taşımalarda Kadıköy nakliye firması olarak Ekibimizden oluşacak herhangi bir hasar olursa biz karşılıyoruz, sözleşme yapmamızın nedenide budur.

Kadıköy evden eve nakliyat nasıl yapılır

Sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saat 8:30 da adresinizde olup Taşıma işlemi başlar. Mutfak eşyalarınız tüm kırılacak eşyalarınız getirmiş olduğumuz greft kağıtlara sarılıp daha sonra getirmiş olduğumuz kasalar ve kolilerin içerisine muhafaza edilmektedir. Tüm mobilyalarınız, öncelikle koruyucu streç folyo ile sarılır daha sonra getirmiş olduğumuz havalı patpat naylonlara sarılıp paket haline getirilmektedir. Askılıktaki elbiseleriniz getirmiş olduğumuz özel tasarımlı  dolaplarımızın içerisine muhafaza edilmektedir.   

Demonte Edilen Mobilyalar: Gardırobunuz vestiyer ve benzeri Demonte edilecek tüm mobilyalarınızın de montesi tapılıp daha sonra ekiplerimiz tarafından sarılır. Diğer gideceği yeni evinizde de komple kurulumu  ve kaba dizaynı yapılmaktadır.

Kadıköy Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Eşyalarınız merdiven ile taşındığı zaman nebze kadar dahi olsa zara görmektedir bu nedenle ; hizmetimiz eğer uygunsa 2.kattan itibaren başlar 25.kata kadar asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evinize gelen exper Mobil asansörü cephenize uygun görürse ekibimiz ile birlikte gönderiyoruz. Operatörlerimiz hepsi eğitim görmüş Yetki belgelerine sahiptir. Ekiplerimiz ise en az 7 sene çalışmış kalifiyeli ekiplerden oluşmaktadır. Şirketimiz ’de kesinlikle müşterilerimizden fark isteme yoktur. Evinize gelen exper arkadaşlarımız sözleşmede neler belirlediyse harfiyen uyulup kesinlikle müşterimizle muhatap olmuyoruz gelen ekip şefi doğrultusunda sistemli bir şekilde süreç devam etmektedir.

Şehirler Arası Taşıma Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Şehirlerarası taşımalarda İstanbul kadıköy şehir içi  nakliye hizmetimizde olduğu gibi, Evizide gelen exper arkadaşımız’ın keşifi ile personel araç malzeme ayarlanmaktadır. Şehirlerarası taşımalarda eşyalarınız Allianz sigortadan 40.tl lik  sigorta kapsamı ile sigortalanmaktadır. Yanma devrilme gibi doğal afetlerden kaynaklanan herhangi bir durum olur ise eğer Allianz sigorta tarafından Karşılanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir