İçeriğe geç

Kadıköy de evden eve nakliyat

Kadıköy Evden eve Nakliyat Zor ve uğraş isteyen bir iş dalıdır. Kadıköy nakliye firması olarak Siz değerli müşterilerimize öncelikle ücretsiz expertiz randevusu oluşturuyoruz, Daha sonra evinize gelen exper arkadaşımız eşyalarınızın durumuna baki yo ne ebatta araç gelecek kaç kişilik personel gelecek ne kadar malzeme kullanılacak bunun tespitini yapar ve Nihai rakamı söyler . Mutabık kalındığı taktirde sözleşme yapılır.

Evden eve Nakliyat’ta Sigorta kapsamı nedir

Evden eve Nakliyat sigortası şehirlerarası taşımacılık ’ta yapılır. Aracın yanma devrilme gibi durumlarda sigorta kapsamına girmektedir. Ancak şehir içi taşımalarda Kadıköy nakliye firması olarak Ekibimizden oluşacak herhangi bir hasar olursa biz karşılıyoruz, sözleşme yapmamızın nedenide budur.

Kadıköy evden eve nakliyat nasıl yapılır

Sözleşmede belirtilen tarih ve saate göre ekibimiz sabah saat 8:30 da adresinizde olup Taşıma işlemi başlar. Mutfak eşyalarınız tüm kırılacak eşyalarınız getirmiş olduğumuz greft kağıtlara sarılıp daha sonra getirmiş olduğumuz kasalar ve kolilerin içerisine muhafaza edilmektedir. Tüm mobilyalarınız, öncelikle koruyucu streç folyo ile sarılır daha sonra getirmiş olduğumuz havalı patpat naylonlara sarılıp paket haline getirilmektedir. Askılıktaki elbiseleriniz getirmiş olduğumuz özel tasarımlı  dolaplarımızın içerisine muhafaza edilmektedir.   

Demonte Edilen Mobilyalar: Gardırobunuz vestiyer ve benzeri Demonte edilecek tüm mobilyalarınızın de montesi tapılıp daha sonra ekiplerimiz tarafından sarılır. Diğer gideceği yeni evinizde de komple kurulumu  ve kaba dizaynı yapılmaktadır.

Kadıköy Asansörlü Taşıma Nasıl Yapılır?

Eşyalarınız merdiven ile taşındığı zaman nebze kadar dahi olsa zara görmektedir bu nedenle ; hizmetimiz eğer uygunsa 2.kattan itibaren başlar 25.kata kadar asansörlü taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Evinize gelen exper Mobil asansörü cephenize uygun görürse ekibimiz ile birlikte gönderiyoruz. Operatörlerimiz hepsi eğitim görmüş Yetki belgelerine sahiptir. Ekiplerimiz ise en az 7 sene çalışmış kalifiyeli ekiplerden oluşmaktadır. Şirketimiz ’de kesinlikle müşterilerimizden fark isteme yoktur. Evinize gelen exper arkadaşlarımız sözleşmede neler belirlediyse harfiyen uyulup kesinlikle müşterimizle muhatap olmuyoruz gelen ekip şefi doğrultusunda sistemli bir şekilde süreç devam etmektedir.

Şehirler Arası Taşıma Nakliyat Fiyatları Nelerdir?

Şehirlerarası taşımalarda İstanbul kadıköy şehir içi  nakliye hizmetimizde olduğu gibi, Evizide gelen exper arkadaşımız’ın keşifi ile personel araç malzeme ayarlanmaktadır. Şehirlerarası taşımalarda eşyalarınız Allianz sigortadan 40.tl lik  sigorta kapsamı ile sigortalanmaktadır. Yanma devrilme gibi doğal afetlerden kaynaklanan herhangi bir durum olur ise eğer Allianz sigorta tarafından Karşılanmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Üsküdar Nakliyat Datça Nakliyat Kalkan Nakliyat Söke Nakliyat Kuşadası Nakliyat Edirne Nakliyat Fethiye Nakliyat Marmaris Nakliyat Tekirdağ Nakliyat Kırklareli Nakliyat İzmit Nakliyat Bolu Nakliyat Sakarya Nakliyat Eskişehir Nakliyat Isparta Nakliyat Antalya Nakliyat Afyon Nakliyat Uşak Nakliyat Çanakkale Nakliyat Muğla Nakliyat Aydin Nakliyat Denizli Nakliyat Manisa Nakliyat Balıkesir Nakliyat Yalova Nakliyat Bursa Nakliyat Eşya Depolama Beyoğlu Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Silivri Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Tarabya Nakliyat Maslak Nakliyat Gaziantep Nakliyat Ofis Taşıma Pro Nakliyat Kurtköy Nakliyat Göktürk Nakliyat Asansörlü Nakliyat Eşya Depolama Pendik Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şile Nakliyat Adalar Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat İzmir Nakliyat Bodrum Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Gebze Nakliyat Gaziosmanpaşa Nakliyat İstanbul Parça Nakliyat Çatalca Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Villa Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Ümraniye Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat İstinye Nakliyat Esenler Nakliyat Eyüp Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Ataşehir Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataköy Nakliyat Kadıköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Tuzla Nakliyat Başakşehir Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Şişli Nakliyat Sarıyer Nakliyat Beykoz Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası nakliyat fiyatları