İçeriğe geç

Kadıköy Nakliyat

KADIKÖY Evden Eve Nakliyat İşlerinizi Bir Keyfe Dönüştürün

Kadıköy evden eve nakliyat,ev taşımak keyiflidir. Yeni bir ev, yeni bir ofis veya yeni bir atölye, yani yepyeni bir çevreye gideceğizdir. Ve bu heyecan vericidir. Ama bir de madalyonun diğer yüzü vardır: Taşınmak İşte burada ihtiyaçlarımızı belirliyoruz ve en çok ihtiyacımız olan şeyin güven olduğunu fark ederiz.Kadıköy evden eve nakliyat gvenilir bir firma, güvenilir bir ekip, uzman ve samimi bir yaklaşım. İstediğimiz budur.En önemlisi taşınma konusunda sizi anlayan, kaygılarınızı paylaşan ve ihtiyaçlarınızı iyi bilen bir muhatap bulmaktır.Firmamız sizin için en çok düşündüğümüz ve yapmayı hedeflediğimiz şey de tam olarak budur. Sizi ve ihtiyaçlarınızı ve kaygılarınızı anlamak, bu kaygılara karşı tüm önlemleri almış olarak taşınma sürecinizi en mükemmel şekilde tamamlamanızı sağlamak.  Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile taşınma stresini sizin için bir keyfe ve mutluluğa dönüştürmek istiyoruz. Ve bunu 26 yıldır başarmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyoruz.

Gelelim kaygılarınızı nasıl giderdiğimizin detaylarına:
Öncelikle tecrübemizle. Kadıköy Evden Eve Nakliyat sektördeki 26 yıllık deneyimiyle bu işi hakkıyla yapan bir ekipten oluşuyor. Yıllarca hizmet verdiğimiz sektörde, ilk saniyeden son saniyeye kadar başınıza gelebilecek sorunları, zorlukları ve bunları atlatmayı yüzlerce ve binlerce müşteri deneyimiyle yaşayıp tecrübe etmiş bir ekibiz.

KADIKÖY Evden Eve Nakliyat Kadıköy de hizmet vermektedir

Movers (1)Kadıköy Evden Eve Taşımacılık alanında en profesyonel kurumsal nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Siz değerli müşterilerimizin hangi şartlarda ev kurduklarını ve evden eve nakliyat işleminizi gerçekleştirirken, evinizi taşırken dikkat ettiğiniz, önem verdiğiniz noktanın Sigortalı Evden Eve Nakliyat, garantili nakliyat olduğunu biliyoruz

Biz Kadıköy Nakliyat Firması olarak eşyalarınızı sigorta şirketimiz tarafından sigortalatıp Evden Eve Nakliyat hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızı değerinden çok daha yüksek fiyatlarla sigortalatıyoruz. Doğabilecek tüm zararları şimdiden kabul ediyoruz. Kadıköyde Evden Eve Nakliyat gerçekleştireceksenz gönül rahatlığıyla  KADIKÖY Nakliyat firmamıza güvenebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat öncesi dikkat ettiğimiz kriter aşamaları :

1- Ücretsiz Expertiz Hizmeti:
Taşıma öncesi gerçekleştirdiğimiz Ücretsiz Expertiz hizmetimizle taşınacak eşyaların hacmini ve taşıma sürecini analiz ediyoruz. Önceden gönderdiğimiz Expertiz arkadaşımız eşyalarınızın büyüklüğünü çeşitliliğini Kırılır ve Kırılmaz eşyaların tespitini yapmaktadır. Taşımanın nasıl gerçekleştirilmesi gerektiği ile alakalı ön rapor hazırlamaktadır. Hazırlanan Analiz ve Rapor sonucunda fiyat analizi yapmaktayız.

2- Anlaşma – Sözleşme Süreci
Hazırlanan Fiyat her iki taraf için de geçerli kabulü sağlıyorsa anlaşma sürecine geçilir.
Yazılı Sözleşme ile her iki tarafında mağduriyeti önlenir. Müşteri Lehine gerekli tedbirler alınmaya çalışılarak sözleşme hükümlerine eklenir. Taraflar imzaladıktan sonra süreç başlamış olur. Taahhüd ettiğimiz zaman dilimi içerisinde Şehiriçi Evden Eve Nakliyat veya taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

banneristanbulatasehirkadikoyevdeneve9af831ecea9ffbb9ee61622f14c109a4

3- Sigortalı Nakliyat Sözleşmesi
Sigortalı Evden Eve Nakliyat : Evini taşıyacak müşterilerimize anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri tarafında Eşyalar için önceden Sigortalatma işlemini gerçekleştiriyoruz. Böylece Eşyalarınız Çizilme, Düşürülme, Kırılma veya darbelere karşı sigortalatmış oluyorsunuz. Eşyalarınız Taşıma esnasında zarar görürse, ilgili eşya piyasa değeri üzerinden sigorta şirketimizce karşılanacaktır. Taşıma esnasında doğabilecek zararlarınızı önleme açısından başta Kadıköyde ve İstanbul’ un tüm ilçelerinde Sigortalı Nakliyat Sözleşmemizi gerçekleştirmekteyiz.

 • 19 Mayıs Mahallesi
 • Acıbadem Mahallesi
 • Bostancı Mahallesi
 • Caddebostan Mahallesi
 • Caferağa Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Eğitim Mahallesi
 • Erenköy Mahallesi
 • Fenerbahçe Mahallesi
 • Feneryolu Mahallesi
 • Fikirtepe Mahallesi
 • Göztepe Mahallesi
 • Hasanpaşa Mahallesi
 • Koşuyolu Mahallesi
 • Kozyatağı Mahallesi
 • Merdivenköy Mahallesi
 • Osmanağa Mahallesi
 • Rasimpaşa Mahallesi
 • Sahrayı Cedit Mahallesi
 • Suadiye Mahallesi
 • Zühtüpaşa Mahallesi

kadikoyevdenevetasimacilik3- Taşınacak Eşyaların Paketlenmesi ( Parça Eşya Paketleme )
Önceden Eşyaların tarafımızca Paketlenmesi istenmiş ve sözleşmeye eklenmiş ise Evden Eve Nakliyat ekibimizle evinize gelip taşınacak eşyalarınızı büyük bir özveri ve titizlikle UYGAR Evden Eve Nakliyat a ait kendi özel yöntemimizle eşyaları paketleme işlemini gerçekleştirmekteyiz.
Kırılır Eşyalarınızı özel bir maddeyle kaplayıp kırılmasını önlemekteyiz. Kırılmayacak eşyaları da çizik ve darbelere karşı kaplama yaparak doğabilecek zararlar için gerekli bütün tedbirleri almaktayız.
Paketleme işlemini kendiniz gerçekleştirecek iseniz söz konusu sözleşmede gerekli değişiklikler sağlanır.

4- Nakliyat İşleminin Gerçekleştirilmesi
Paketlenen eşyalar Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ekibi miz tarafından taşınarak araca yüklenir her iki tarafça belirlenen güzergah üzerinden eşyalarınız taşınır.
Asansörlü Aracımızla Kadıköyde Asansörlü Nakliyat işlemi yapmaktayız.
Belirlediğiniz varış noktasında ekibimizle Eşyalarınız Dairenizi dikkatlice taşınır. Taşıma esnasında eşyalar tek tek ve gerekirse 3-4 Kişi tarafından taşınır. Gelişi güzel istifleme değil aceleci değil Düzgün bir çalışmayla evinize eşyalarınız nakledilir.

5- Eşyaların Paketten Çıkarılması
Siz değerli müşterilerimizin eşyaları evinize taşındıktan sonra Önceden imzaladığınız sözleşmede Paketleme ve eşyaların paketten çıkarılması kararlaştırıldıysa, Eşyalarınız Ekibimiz tarafından petten çıkarılır ve belirlediğiniz bölüme itinayla bırakılır.

Movers-Walnut-Creek-CA-Packing1

6- Ev Eşyalarının Kurulumu
Kurulumu gerektiren Eşyalarınız var ise Örneğin Mobilya, Dolap, Kitaplık, Yatak odası, Yemek Odası, Çocuk Odası, Oturma Grubu Mobilyaları gibi Mobilya ustamız tarafında Kurulumları tarafımızca taahhüt edildiği şekilde gerçekleştirilir.

7- Taşıma İşleminin Sonlandırılması ve Teslimi
En son süreçte Taşıma işlemi bitirilir Kurulumu yapılan eşyalar kurulur. Diğer eşyalar belirlenen bölümlere yerleştirilir. Eşyalarınız Müşterimizle birlikte tek tek gözden geçirilir. Herhangi bir çizilme, kırılma, darp söz konusu ise Sigorta kapsamında tüm zararlarınız tutanakla yazılı olarak alındıktan sonra karşılanır.
Eşyalarınızda tespit edilen herhangi bir zarar söz konusu değil ise Eşyalarınız Teslim edilir. ve böylece Taşıma İşlemi sonlandırılır.

 

Üsküdar Nakliyat Datça Nakliyat Kalkan Nakliyat Söke Nakliyat Kuşadası Nakliyat Edirne Nakliyat Fethiye Nakliyat Marmaris Nakliyat Tekirdağ Nakliyat Kırklareli Nakliyat İzmit Nakliyat Bolu Nakliyat Sakarya Nakliyat Eskişehir Nakliyat Isparta Nakliyat Antalya Nakliyat Afyon Nakliyat Uşak Nakliyat Çanakkale Nakliyat Muğla Nakliyat Aydin Nakliyat Denizli Nakliyat Manisa Nakliyat Balıkesir Nakliyat Yalova Nakliyat Bursa Nakliyat Eşya Depolama Beyoğlu Nakliyat Bahçelievler Nakliyat Silivri Nakliyat Arnavutköy Nakliyat Tarabya Nakliyat Maslak Nakliyat Gaziantep Nakliyat Ofis Taşıma Pro Nakliyat Kurtköy Nakliyat Göktürk Nakliyat Asansörlü Nakliyat Eşya Depolama Pendik Nakliyat Beylikdüzü Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şile Nakliyat Adalar Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir Nakliyat İzmir Nakliyat Bodrum Nakliyat Çerkezköy Nakliyat Gebze Nakliyat Gaziosmanpaşa Nakliyat İstanbul Parça Nakliyat Çatalca Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat Küçükçekmece Nakliyat Villa Nakliyat Nişantaşı Nakliyat Ümraniye Nakliyat Bayrampaşa Nakliyat Sultanbeyli Nakliyat İstinye Nakliyat Esenler Nakliyat Eyüp Nakliyat Zeytinburnu Nakliyat Sancaktepe Nakliyat Ataşehir Nakliyat Halkalı Nakliyat Ataköy Nakliyat Kadıköy Nakliyat Kağıthane Nakliyat Yeşilköy Nakliyat Tuzla Nakliyat Başakşehir Nakliyat Büyükçekmece Nakliyat Şişli Nakliyat Sarıyer Nakliyat Beykoz Nakliyat Çekmeköy Nakliyat Maltepe Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat İstanbul Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat istanbul evden eve nakliyat şehirlerarası evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası nakliyat fiyatları